DO GÓRY (UP)

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Około 200 uczniów z gimnazjów powiatu proszowickiego i kazimierskiego odwiedziło Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach w ramach Dnia Otwartego, by poznać ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami, przyjrzeć się pracowniom, a przede wszystkim poczuć wyjątkową atmosferę panującą w tej szkole.

 

1-D


Liczne atrakcje czekały na gimnazjalistów – oprócz tradycyjnego zwiedzania szkoły z uczniami – przewodnikami mogli uczestniczyć w licznych lekcjach otwartych, prowadzonych metodami aktywizującymi, pokazach chemicznych czy obserwacjach przyrodniczych. Zainteresowani chętnie brali udział w quizach i konkursach językowych, a także zawodach sprawnościowych. Nie zabrakło pokazu musztry w wykonaniu młodzieży klas mundurowych oraz prezentacji broni przygotowanej przez 5 Batalion Dowodzenia z Krakowa. Uczniowie pochwalili się umiejętnościami wokalno – tanecznymi oraz zawodowymi z zakresu: fryzjerstwa i kosmetologii oraz hotelarstwa.
A ponieważ miłej atmosferze towarzyszyła wspaniała pogoda, ten wyjątkowy dzień zakończył piknik integracyjny przy grillu.


Agnieszka Głowicka-Polkowska

Powitanie gości. Spotkania z nauczycielami i uczniami

Pokaz musztry uczniów klas mundurowych i pokaz broni przygotowany przez żołnierzy 5 Batalionu Dowodzenia z Krakowa

Pokazy zawodoznawcze - fryzjerskie i barmańskie

Przyroda dla zucha - pokaz doświadczeń chemicznych w klasie medycznej

Piknik integracyjny

Copyright © 2018 Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach Rights Reserved.